Rozjezdy roku | Brno | 2014

Po roce jsem měl opět možnost fotografovat Rozjezdy roku. Jedná se o akci pořádanou společností T-mobile, jejíž cílem je podpora začínajících podnikatelů jak z řad studentů, tak i široké veřejnosti. Součásti rozjezdů je i soutěž podnikatelských projektů, probíhající na regionální a následně i republikové úrovni.   Já jakožto Brňák jsem byl osloven pro dokumentaci Jihomoravského kola soutěže.

Krom vlastní soutěže probíhá během dne celá řada workshopů na témata souvisejícím s podnikáním. A pravě tyto workshopy dělají fotografování Rozjezdů tak zajímavým.   Krom toho, že člověk pracuje (fotografuje), dozví se spoustu zajímavého z oboru marketingu ať už přímo pomocí vlastního webu, sociálních sítích či nejrůznějších placených reklam a kanálů. Na pořadu dne jsou i témata financovaní či plánovaní a strategií v podnikání.

Celkově jsou rozjezdy velmi zajímavou akcí, kterou doporučuji navštívit každému, kdo by chtěl začít podnikat. Účastnit se může buď se svým projektem, nebo pouze jako posluchač seminářů.

A co říct závěrem? Dle emailu od manažerky pořádající agentury ještě nemám pro letošek dorozjezdováno.

Dobrý den Viktore, mám prosbu – Petře se moc líbily vaše fotky, nemáte čas zajet za námi ještě příští týden do Ostravy nebo Olomouce? Ideálně obojí?


Fotografie

Fotografie z Rozjezdů 2014 naleznete v galerii


Použitá technika:

Nikon D 4, Nikon 14-24/2,8 Nikon 24-120/4 a Nikon 180/2,8