Svatební fotografie

svatební fotograf

Nechte fotografie převyprávět váš svatební den znovu a znovu. Nechte je zachytí vzpomínky na neopakovatelné okamžiky vašeho života tak, aby jste si je mohli připomenout i po letech.

Pokud vás zaujala moje práce a mé fotografie rád vám nabídnu své služby. Uvidíte, že nebudete litovat, ať už se budete brát   na úřadě, v kostele nebo pod širým nebem. Společně vytvoříme fotografie, které zachytí vše podstatné z vašeho svatebního dne.

Je jen a jen na vás, zda necháte fotografa zaznamenat celý váš velký den, či se rozhodnete jen pro snímky ze svatebního obřadu  a portréty. Přesto osobně dávám přednost tomu být s novomanžely celý den a moci tak zachytit přípravy nevěsty, příchod ženicha, obřad, slavnostní hostinu i večerní zábavy. Samozřejmostí jsou pak portréty novomanželů a skupinové fotografie svatebčanů.

Základem svatební fotografie je ucelená reportáž zachycující vše co se během dne uděje a pravé na reportážní snímky kladu největší důraz. Nemám rád škrobené pózy a nucené výrazy, naopak upřednostňuji bezprostřednost, přirozenost a zachycené emocí.  

Vypravím se s vámi kamkoliv si budete přát, abych pro vás  pořídil  portrétní  a aranžované snímky na vám milých místech. Fantazii se meze nekladou a tak svatební fotografie mohou vznikat  na zámku, v parku, ve volné přírodě, v centru města, na nádraží, ale třeba i na vrakovišti či v opuštěné továrně.  Záleží především na vašem vkusu a představách.

Pokud Vás má nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Rád vám připravím nabídku na míru a vše podstatné s vámi proberu během předsvatební schůzky.

 

 

NABÍDKA SVATEBNÍ FOTOGRAFIE 

Svatební fotografie z mojí dílny su můžete prohlednout zde:

Galerie svatebních fotografií

Pokud Vás  moje práce  zaujale a uvažujete o nafotografování svatebního dne, neváhejte mě kotaktovat, obratem  Vám zašlu svoji aktuální nabídku.

Uveďte prosím termín a místo konání svatby.

KONTAKT